Skip to content
Make or Buy
  • Home
  • Services
  • Rates
  • About us
    • Team
  • Testimonials
  • News
  • Customer Portal
  • Contact

General Term and Conditions

Make-or-Buy-BV-General-Terms-and-Conditions-version-2022

Change language

nl_NL Nederlands

Recent Posts

  • To fulfil or not to fulfil ?
  • Register free for the Webwinkel Vakdagen (Dutch e-commerce trade show)

Our information

De Steenbok 26
5215 ME ‘s-Hertogenbosch (NL)

Phone: +31(0)73 – 62 30 220
E-mail: info@makeorbuy.nl

Chamber of Commerce: 61014931
VAT: NL854166129B01
IBAN: NL55RABO0114920591

  • General Term and Conditions
  • Privacy Statement
  • Disclaimer

makeorbuyfulfilment

makeorbuyfulfilment
#logistiek uitbesteden is een keuze die veel #ecom #logistiek uitbesteden is een keuze die veel #ecommerce ondernemers moeten maken. Gaat u de logistiek zelf doen (make), of laten doen (Buy)? Deze kwestie hebben wij uiteengezet in ons makkelijk te downloaden E-book: https://makeorbuy.nl/e-book-fulfilment/
Heeft u onze video over de voordelen van het uitbe Heeft u onze video over de voordelen van het uitbesteden van uw webshop fulfilment al gezien?  Bekijk op onze website de volledige video en vraag vrijblijvend een offerte aan! #fulfilment #webshoplogistiek
Ga je de #fulfilment van je #webshop zelf doen (Ma Ga je de #fulfilment van je #webshop zelf doen (Make) of laten doen (Buy)? Wij hebben de kosten van de verschillende componenten van webshop fulfilment hier uitgelegd. Vraag vrijblijvend een offerte aan op onze Website.
Blog: https://makeorbuy.nl/blog/2020/09/23/investe Blog:
https://makeorbuy.nl/blog/2020/09/23/investeren-klanttevredenheid-webshop/  Het aantrekken van een nieuwe klant kost een organisatie 6-7 keer zoveel meer dan het behouden van een bestaande klant. En 5% meer klantbehoud kan de winstgevendheid van uw bedrijf met maar liefst 75% doen stijgen! Daarom schrijven wij in deze blog over het belang van investeren in klanttevredenheid voor uw webshop.  #webshop #fulfilment #blog
Vandaag mochten wij de eerste order verwerken voor Vandaag mochten wij de eerste order verwerken voor Bambulah.com!
Met hun duurzame design klamboes bieden ze een effectieve bescherming tegen insecten.  De perfecte combinatie van bescherming en stijl.
Welkom Bambulah!
#fulfilment #webshop #duurzaam
Onze e-commerce klanten groeien. En wij groeien me Onze e-commerce klanten groeien. En wij groeien met ze mee. We zijn daarom dit voorjaar verhuisd naar een compleet nieuwe warehouse locatie met veel meer ruimte en nieuwe systemen.  Samen met onze netwerkpartner KPN is dit verhuisproces vastgelegd in een mooie commercial. Over ons fulfilment bedrijf, en het belang van altijd in verbinding staan met onze klanten en leveranciers. Zo creëren we samen met KPN nog meer ruimte voor groei! 
Bekijk de gehele commercial op onze website!
#fulfilment
Onze klanten beoordelen ons met 4,9 uit 5 sterren! Onze klanten beoordelen ons met 4,9 uit 5 sterren! Het is dan ook niet voor niets dat klanttevredenheid bij ons hoog in het vaandel staat. Wij bieden bijvoorbeeld onze klanten in het fulfilment proces toegevoegde waarde met maatwerk. Zoals het bundelen van producten, het samenstellen van cadeaus, B2B leveringen en ook het bedrukken van kleding. Heeft u speciale wensen? Laat het ons weten. We zoeken altijd naar een oplossing. 
Heeft u een webshop en bent u geïnteresseerd in de mogelijkheden? Vraag dan hier een offerte aan: https://makeorbuy.nl/offerte-aanvraag/
Afgelopen Donderdag (20 Mei) was Mathijs Smit aanw Afgelopen Donderdag (20 Mei) was Mathijs Smit aanwezig bij het Digital Dutch event van KPN. Hier sprak hij in het ondernemerscafé over ondernemen tijdens en na corona en de implicaties die deze nieuwe realiteit hebben gehad op Make or Buy en haar klanten. Via de onderstaande link kan je de webinar terugkijken:
https://makeorbuy.nl/blog/2021/05/22/digital-dutch/
#KPN #Fulfilment #corona
Een belangrijk component van webshop fulfilment is Een belangrijk component van webshop fulfilment is een vlekkeloze koppeling tussen uw webwinkel en onze logistieke systemen. 
In deze visual beschrijven wij de mogelijkheden bij Make or Buy.  Wilt u meer weten over het maken van een webshop koppeling? Bezoek dan onze site of neem contact op met onze klantenservice.
Load More... Follow on Instagram
  • 2021 © Make or Buy - All rights reserved